Zawieszone

Akame ga KILL!

Tatsumi pragnie, by z jego wioski zniknęły głód i ubóstwo. W celu zdobycia pieniędzy, chce zaciągnąć się do wojska w stolicy Imperium. Gdy dociera do miasta wszystko wydaje się być cudowne: roześmiani ludzie w kosztownych strojach, silni żołnierze pilnujący ich bezpieczeństwa i … cycata „siostrzyczka”, która podstępem okrada go ze wszystkich oszczędności. Na szczęście Tatsumi spotka inną dziewczynę, której dobroć zdaje się nie mieć granic, nawet dla nieznajomych. Wkrótce nasz bohater dowiaduje się o grupie asasynów, która pod osłoną nocy zabija obywateli miasta. Przez to nazwano ich Nocny Napad (Night Raid). Kilka godzin później, po zapadnięciu zmroku, Tatsumi ma spotkanie twarzą w twarz z ową grupą…

Akcja, Fantasy, Komedia, Okruchy życia, Romans, Przygodowy, Shounen, Tragedia

Ao no Rhapsodia

1. Ao no Rhapsodia
Istnieje legenda o zaginionym kontynencie pełnym złota. Do tej pory tylko jeden człowiek zdołał tam dotrzeć. Powierzył on mapę tej krainy swojej córce, Allegrze Reese. Tym samym uczynił ją celem wszystkich piratów na Wyspie Edythe.

2. Ousama Game (Królewska Gra)
Nene, młoda zabójczyni, otrzymała rozkaz zabicia króla Ruu. W tym celu przebrała się za jedną ze służących i zaczęła pracować w pałacu. Jednak nie wszystko poszło po jej myśli. Okazało się, że król wcale nie jest taki głupi i wywęszył podstęp…

Akcja, Przygoda, Komedia, Romans, Shoujo, One-shot

Baccano!

W 1711 roku grupa alchemików poszukujących wiecznego życia spotyka się na łodzi, aby przywołać demona posiadającego tę tajemnicę. Demon dał im to czego chcieli, czyli eliksir życia. Następnej nocy alchemicy zaczęli znikać zjadani przez jednego z nich. Zdając sobie sprawę z zagrożenia postanawiają rozproszyć się po całym świecie. Wieki później spotykają się w Ameryce.

Akcja, Horror, Shounen, Przygoda, Historia

Corpse Party: Book of Shadows

Grupka bohaterów uczęszczających na co dzień do Liceum Kisaragi, które zostało zbudowane na miejscu zburzonej przed laty podstawówki, będącej miejscem niewytłumaczonej i potwornej zbrodni, której ofiarą padły dzieci i nauczyciele. Pewnej nocy, na skutek niewytłumaczalnych zdarzeń, nasi bohaterowie trafiają do przerażającej i groteskowej wersji zniszczonej szkoły. Na jej korytarzach odkrywają rozkładające się zwłoki zabitych, a w ciemnych zakamarkach ukrywające się i poszukujące zemsty udręczone duchy martwych.

Dramat, Ecchi, Horror, Tajemnica, Psychologiczny, Szkolne życie, Seinen, Nadprzyrodzone moce, Tragedia

Do Re Mi Fa Sol La Si Do

Uczennica o imieniu Jung Won, podczas pracy w stroju smoka, zostaje wykpiona przez aroganckiego chłopaka. po kilku miesiącach spotyka go znowu. Okazuje się on być jej nowym sąsiadem, Eun Gyu… Z czasem zaczynają się ze sobą spotykać. Jednak w tym, momencie na scenę wkracza dawny przyjaciel Jung Won, a obecny Eun Gyu…

Koreańska manhwa na podstawie powieści, w kolorze.

Komedia, Dramat, Josei, Romans, Szkolne Życie

Haru Meguru

Życie może być dla jednych wspaniałe, a dla drugich straszne. Młoda dziewczyna Umeno od rozpoczęcia nauki w liceum była prześladowana, przez co postanowiła położyć kres swojemu życiu, ale jej próba samobójcza nie powiodła się. I tak właśnie wylądowała w szpitalu. Mogłoby się wydawać, że los zapewnił jej nowy początek, pozna ludzi, którzy pokażą jej sens życia. A przede wszystkim pozna chłopaka w swoim wieku, który cierpi na nieuleczalną chorobę. Czy nadzieja zacznie kiełkować nawet podczas najmroźniejszej zimy?

Dramat, Psychologiczny, Shoujo, Okruchy życia, Tragedia

Jackals

Miasto Cicero, przepełnione imigrantami, gdzie ludzie wszystkich ras toczą bój o byt. Przesączona zgnilizną i mordem, chaotyczna społeczność. Żyjący poza społecznością „Szakale” są profesjonalnymi zabójcami, bez żadnej przynależności, dostępnymi dla tych, co oferują największe pieniądze. Oto ich cała historia.

Akcja, Dojrzały, Seinen, Sztuki walki

Prism

Megumi wciąż nie może zapomnieć Hikaru, chłopca którego poznała w ostatnim dniu szkoły podstawowej. Przez ciągłe rozpamiętywanie go, gimnazjum przeszła bez jakiejkolwiek miłości. Teraz uczęszcza do szkoły średniej i zdecydowała, że zapomni o swojej pierwszej miłości i będzie patrzeć w przyszłość. Ale! Już w pierwszym dniu, Megu spotyka piękną dziewczynę, która wita ją wielkim uściskiem, a jej imię brzmi tak samo jak imię jej pierwszej miłości?!

Komedia, Dramat, Romans, Szkolne życie, Yuri

Pupa

Mamusia, tatuś, braciszek i siostrzyczka mieszkali w domku. Tatuś był bardzo zły i bił mamusię i dzieci. Gdy bił mamusię, dzieci płakały. Gdy bił dzieci, mamusia odwracała wzrok. Gdy tatuś odszedł, mamusia poszła się bawić. Braciszek obiecał sobie zająć się siostrzyczką. Kochał ją bardzo i zrobiłby dla niej wszystko. Kiedy jego siostrzyczka płakała, ocierał jej łzy. Kiedy chciała z nim być, rezygnował z innych zajęć. Kiedy zmieniła się w potwora żywiącego się ludźmi, stał się jej karmicielem.
Dramat, Fantasy, Psychologiczne, Horror, Shounen

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wpisz odpowiednią liczbę, aby dodać komentarz ;) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.