Zakończone

Boku no Hitsugi de Bansan o

• Boku no Hitsugi de Bansan o (Obiad w mojej trumnie)
W pewną zimową noc umiera wampir, który spędza ostatnie chwile z młodą damą. Czy to spotkanie zmieni ich los? Cicho blaknąca ostateczna podróż.

• Tasogare Renren (Tęsknota za zmierzchem)

• Shinobigoto (Wyszeptane rzeczy)
Uczennica liceum, Chiya, spotyka w stawie ducha.

• Hoshi wa Akatsuki no Kage (Gwiazdy są świtu cieniami)
Olivia jest chłopczycą, która ucieka z zaaranżowanego ślubu. Michał jest młodym paniczem, który ucierpiał z powodu wypadku. W jaki sposób ich ścieżki zostaną połączone? Jak wydostaną się z opuszczonego klasztoru, który jest oblężony przez demony?

Dramat, Romans, Shoujo, Nadprzyrodzone moce, Tragedia

Bokura ga Ita

Takahashi Nanami mając piętnaście lat w nowej szkole poznała chłopaka – Motoharu Yano. Z początku nie pałała do niego szczególnym uwielbieniem, ale wkrótce zawzięta niechęć zamieniła się w zupełnie inne, przeciwstawne uczucie. Jak się jednak okazało, za wiecznie wesołym uśmiechem szkolnego kolegi kryje się coś innego niż tylko zwykła radość i choć on sam twierdzi, że nie ma żadnych problemów prawda może wyglądać zupełnie inaczej. Niedługo początkowo proste relacje między parą wydadzą się o wiele bardziej zawiłe i powiązane zależnościami z innymi ludźmi.

Komedia, Dramat, Romans, Życie szkolne, Tragedia, Shoujo, Okruchy życia

Boku Kara Kimi ga Kienai

Hotaru ciężko pracowała, aby dostać się do szkoły, gdzie uczy Haruna-sensei, by móc go ponownie zobaczyć. Już pierwszego dnia spotyka niemiłego chłopaka, który z wyglądu przypomina jej ukochanego sensei’a …?

Dramat, Romans, Szkolne Życie, Shoujo

Bungaku Shoujo

Pełen tytuł to Bungaku Shoujo to Shi ni Tagari no Dokue. Pewnego dnia licealista Konoha Inoue zostaje zmuszony do przyłączenia się do klubu literackiego przez amatorkę książek Touko Amano. Dziewczyna (mająca dziwny zwyczaj jedzenia kawałków książek) chce, by Inoue pisał dla niej historie, które potem, naturalnie, będzie mogła pochłaniać. Manga opowiada o spokojnym codziennym życiu tej dwójki. Spokojnym, dopóki nie pojawia się w nim Miu Asakura, a wraz z nią powraca trauma, którą przeżył w przeszłości Konoha.

Tajemnica, Dramat, Romans

Byousoku 5 Centimeter

Manga składa się z trzech części, gdzie jak w teatrze romantycznym przenosimy się w inne miejsce lub w czasie, a nawet oba na raz. Opowiada o związku chłopca Takakiego, to na nim koncentruję się , z dziewczyną Akari, którzy zostali rozdzieleni w czasach gimnazjalnych. Obie postacie łączy miłość do książek. Niestety w związku, że przebywali ze sobą sporo czasu, cierpieli na docinki ze strony rówieśników. Pomimo dzielącej ich odległości utrzymywali ze sobą kontakt za pomocą listów. Udało im się nawet spotkać, a jak to się skończyło i co było dalej, nie zdradzę. (Opis z diff-anime.pl)

Dramat, Romans, Seinen

Cat Street

Keito Aoyama spędza całe dnie w swoim pokoju, sama i odcięta od świata. Nie chce kontaktować się z innymi ponieważ przynosi jej to niechciane wspomnienia. Kiedyś Keito była bardzo znaną dziecięcą aktorką jednak jedna pomyłka zrujnowała całą jej karierę i od tej pory zaczęła egzystować w oczach ludzi jako nieudacznik. Pewnego dnia Keito wpada przypadkiem na dziwnego mężczyznę, który proponuje jej przyjście do szkoły o nazwie El Liston. Jest to miejsce nietypowe: każdy kto nie ma swojego miejsca na świecie może tu przyjść i robić to co najbardziej lubi. Bohaterka postanawia skorzystać z usług szkoły i po pewnym czasie odnajduje tam szczęście. Bardzo udana manga Kamio Youko, autorki Hana Yori Dango.

Romans, Szkolne życie, Shoujo, Okruchy życia, Dramat

Chocolate Cosmos

Sakurai Sayuki urodziła się z przeraźliwymi oczami, które sprawiają, że wygląda na wiecznie złą, nawet jeśli nie jest. Jednak Sayuki w rzeczywistości jest dziewczyną, która chce się zakochać. Gdyby tylko ludzie zwracali uwagę na jej wnętrze, a nie wygląd… Pewnego razu przyjaciele zmuszają ją do pójścia na plażę i wybraniu kilku gorących chłopaków. Spotyka tajemniczego chłopaka, który jest nie tylko miły dla niej, ale też dobrze wygląda! Wszystko, co o nim wie, to to, że idzie do jej liceum i ma delikatny zapach czekolady. Czy uda jej się go znaleźć?

Romans, Shoujo, Komedia, Szkolne życie, Dramat

Dr Rurru

Grożąca planecie choroba kosmiczna „demon flu” zakaziła mieszkańca Ziemi. Kosmiczny doktor jest potrzebny! Biuro Przestrzeni Medycznej wybrało doktora Rurru do tej pracy, ale na nieszczęście dla Minao Bureau, zarażonego pacjenta. Ma ona tendencję do pomyłek słuchowych i wymownych z komicznym efektem.

Zboczony, Komedia, Romans, Sci-fi, Shounen

End Love

Koniec Miłości:
Miyano, który posiada niezliczoną ilość ran w swym sercu, unika poważnych romansów. Ale, gdy jego kouhai mówi do niego „daj mi swoje ciało”, Miyano rozpoczyna związek z nim. Dlaczego pomimo tych słów, Izuhara traktuje go tak delikatnie?

Słodkie przeznaczenie:
Saganoshima zawsze marzył, aby zostać zawodowym bokserem, a Natsu niesamowitym kucharzem. Kiedy ich marzenia się spełniają, zaczęli się powoli od siebie oddalać. Czy będą mieli odwagę, aby uniknąć konfrontacji i pozwolą emocjom ruszyć na przód?

Sportowe, Yaoi

Ginga Patrol Jako

Oomori przeżywał swym pustelniczym życiem kolejny dzień na wysepce pośrodku oceanu, kiedy pojawił się ON. Poznajcie Jako, wybranego z super-elity kosmicznego patrolowca, strzegącego pokoju w galaktyce! Co wyniknie ze spotkania tej dwójki, jeśli dodać zepsuty statek kosmiczny, broń zdolną wytrzebić ludzkość i nadciągający atak kosmitów?

Akcja, Komedia, Sci-Fi, Shounen

Heart no Ousama

Król serc to król, który przechwytuje serca wszystkich dziewczyn. Yui to dziewczyna, która nie może opuścić człowieka w potrzebie. Kiedy widzi, że jej sąsiad Sakimoto miał wypadek, naturalną dla niej rzeczą jest mu pomóc. Ale od tego wypadku zaczęła się nieco bardziej interesować tym facetem…

Jousei, Romans

Heaven’s Door

Harumi ma raka i spędziła w szpitalu prawie całe swoje życie. Dowiaduje się, że zostało jej tylko kilka miesięcy życia i chce zrobić coś niebezpiecznego. Masato właśnie dziś trafił do szpitala. Spotyka Harumi i rozmawia z nią o tym, jakie życie jest krótkie. W końcu wyciąga do niej rękę i mówi: „Chodźmy nad morze!”. I tak przez kilka dni cieszą się pełnią życia.

Romans, Dramat, Komedia, Romans, Tragedia, Shoujo

Himikoi

HISTORIA 1: Sekretna miłość
Co zrobić, jeśli przed ukończeniem liceum, zostaje ujawniona Twoja największa tajemnica? Mako pomaga sprostać uczuciom Yoshiego, w którym jest zadurzona. Rozpoczynają tajną grę w ich sekretnym miejscu. Jaki będzie wynik jej miłości, w ostatnim dniu szkoły?

HISTORIA 2: Podczas burzowej nocy
Po straceniu telefonu, Nao ma nadzieję, że znajdzie się osoba, która będzie na tyle miła, aby go zwrócić. Ku jej zdziwieniu, znalazł go chłopak, który pracuje w sklepie wideo, w pobliżu jej domu. Zbyt nieśmiała, postanawia komunikować się z nim tylko za pomocą telefonu.

HISTORIA 3: Most Szklanych Koralików
Według starej legendy, jeśli wyciągniesz szklany koralik z Mostu Szklanych Koralików, Twoja miłość się spełni. To jest to, co Niina stara się zrobić w trakcie trwania mroźnej zimy. Każda noc zmierza ku ciągłym wydostaniu koralika, aby jej stary kolega z gimnazjum mógł dostrzec jej uczucia. Nie obiecując kolejnego spotkania, ale nadal widząc się każdej nocy, przez Most Szklanych Koralików. Czy życzenie Niiny się spełni?

HISTORIA 4: Sny czerwonego żółwia
Riku przeżywa jednostronną miłość zakochując się w senseiu, który jest bardzo egocentryczny i który nawet nie stara się zwrócić uwagi na innych. Krótki czas, który pozwolił jej na zobaczenie żółwia senseia sprawił, że poczuła się niego troszkę bliżej, jednak pustka senseia nie może być wypełniona przez nikogo. Mimo wszystko chciałaby odnaleźć szczęście ukochanej osoby, nawet jeśli wie, że nigdy nie będzie tą jedyną…

HISTORIA 5: Idealny dzień na piknik
Rozbita rodzina może znaleźć tylko komfort w rodzinie, która przeżywała te same problemy. Lata mijają, a ludzie się starzeją. Niektóre dzieci wyrastają na mądrzejszych dorosłych, a niektóre na młodych dorosłych, młodzież coraz bardziej zainteresowana jest miłością i uczuciami. Ich nerwowość i nieporadność może doprowadzić do sytuacji, których będą żałować, tego, co zrobili. Czy miłość i uczucia są silniejsze od więzi rodzinnych?

HISTORIA 6: Sekretna kryjówka tych dwojga
Dzięki jej nieustannym niepowodzeniom, Chi zawsze spędza dni na własną rękę. Jej jedyna pociechą jest tajemna kryjówka z dzieciństwa, w której jej uprzejmy i ochronny Nii-chan mieszkał, pozostawił ją z kluczem i obietnicą. Czy ta osoba na pewno wróci? Kiedy to zrobi i co ulegnie zmianie dla Chi?

WSPÓŁPRACA Z GRUPĄ CANDY SCANS

Hirunaka no Ryuusei

Piętnastoletnia dziewczyna z prowincji musi przeprowadzić się do Tokio, by zamieszkać z wujkiem w czasie nieobecności ojca. Wpada na tajemniczego mężczyznę. Kim on jest? I dlaczego pracuje w kawiarni jej wuja?
JOINT Z GRUPĄ CHERRY SCANS

Romans, Szkolne życie, Shoujo, Komedia, Okruchy życia, Dramat

Horimiya

Mogłoby się wydawać, że Hori to przeciętna nastolatka, ale dziewczyna jest całkiem inną osobą po szkole. Pod nieobecność rodziców-pracoholików, Hori pełni rolę matki nad swoim młodszym bratem. Poza opieką, gotowaniem i zadaniami domowymi, nie przeznacza wiele czasu na jej nastoletnie życie. Pewnego dnia, spotyka kogoś, kto w szkole nie pokazuje „swojego prawdziwego ja”: cichy, okularnik, zwący się Miyamura. Uważała, że jest molem książkowym i być może otaku. Poza szkołą, Miyamura to przyjazny facet z wieloma kolczykami, ale w ogóle nie jest uprzejmy dla nauczycieli. Widocznie oboje znaleźli dla siebie kogoś, z kim będą mogli dzielić się ich prawdziwym życiem!

Romans, Szkolne życie, Komedia, Okruchy życia, Shounen

Hoshiiro no Okurimono

Antique Wish to sklep, który spełnia życzenia swoich klientów. Nishima zawsze była zakochana w Haijima Kaname, ponieważ kiedyś widziała jak płakał. Pewnego dnia podąża za nim do Antique Wish…

Dramat, One-shot, Romans, Shoujo, Szkolne życie

Isshuukan Friends


Hase Yuuki zainteresował się koleżanką z klasy, która nie należy do towarzyskich osób. Pewnego dnia, będąc sam na sam z nią na korytarzu, prosi ją o zostanie przyjaciółmi. Jej odpowiedź brzmi „Jestem szczęśliwa, ale nie mogę.” Yuuki zastanawia się jaka jest główna przyczyna nieposiadania przyjaciół przez uroczą koleżankę z klasy.

Komedia, Dramat, Romans, Szkolne życie, Shounen, Okruchy życia

Kieli

Z ciał ofiar wojennych powstała nowa rasa – nieśmiertelnych żołnierzy zwany „Nieumarłymi”, toczących krwawe boje dla swego ludzkiego stwórcy. Gdy wojna dobiegła końca ci, których bez ustanku bronili wytępili ich w imię Boga… Osiemdziesiąt lat później, sierota imieniem Kieli podważa samo istnienie Boga. Wrażliwa na zjawiska duchowe dziewczyna nie potrafi znieść ludzkiej hipokryzji i woli spędzać czas z nieświadomymi swej śmierci duchami niż swymi rówieśnicami. Jednak po pojawieniu się na je drodze Harveya, młodego mężczyznę również zdolnego widzieć duchy, Kieli wreszcie ma nadzieję, że znalazła przyjaciela wśród żywych. Postanawia stać się częścią jego życia, jednak prawda o Harvey’u postawi je świat na głowie i zmusi ją do ponownego rozważenia swej wiary.

Przygodowy, Fantasy, Sci-fi, Romans, Shoujo

Kitsune no Yomeiri (Chiyori)

Tsukiko w dzieciństwie spotkała przy świątyni srebrnego liska, z którym się zaprzyjaźniła. Po kilku latach ich drogi ponownie się zeszły. Jaki los czeka Tsukiko i Gina?
Fantasy, Romans, Shoujo

Koe no Katachi

Do klasy dołącza nowa uczennica, Nishimiya Shouko, jest niesłysząca. Porozumiewa się z kolegami za pomocą notatnika. Wszystko układa się pomyślnie, do momentu, kiedy klasa bierze udział w konkursie chóralnym...
JOINT Z GRUPĄ WILL BREAKERS

Komedia, Dramat, Psychologiczne, Romans, Szkolne życie, Shounen, Okruchy życia, Tragedia

Koigokoro Senpukuchuu

W Akademii Ayase istnieje siedem miłosnych uroków. Risuka wierzy w nie i jest pewna, że będzie miała wspaniałego chłopaka. Jednak Kuze-kun, który jest bardzo przerażający i mało popularny w szkole ciągle staje na jej drodze… Czy Ritsuka znajdzie przeznaczoną jej miłość?

Komedia, Romans, Szkolne życie, Shoujo

Koigokoro Koushinchuu

W Akademii Ayase istnieje siedem miłosnych uroków. Risuka wierzy w nie i jest pewna, że będzie miała wspaniałego chłopaka. Jednak Kuze-kun, który jest bardzo przerażający i mało popularny w szkole ciągle staje na jej drodze… W końcu zakochują się w sobie, ale…
Kontynuacja Koigokoro Senpukuchuu.

Komedia, Romans, Shoujo, Szkolne życie

Konna Hatsukoi

Touma sprawił, że świat Yukine nabrał barw. Ta nigdy nie potrafiła mu się odwdzięczyć. Kolejna próba urządzenia idealnych świąt też spaliła na panewce: zimno, biało, w restauracji brak miejsc, a Świąteczne Ciastko po spotkaniu pierwszego stopnia z notatnikiem zmieniło się w Świąteczną Katastrofę. Zanosi się na święta tak dalekie od ideału jak to tylko możliwe…

Romans, Szkolne życie, Shoujo

Mascara Blues

1. Blues Mascara
Mugino zakochuje się w każdym chłopaku, który „błyszczy” w jej oczach. Jednak po pierwszym spotkaniu każdy traci swój „blask”. Mugino zwraca się z tym problemem do swojego przyjaciela Shuuyi. Dziewczyna uważa, że on także ma ten „blask”, jednak nie chce się z nim umówć, ponieważ boi się, że on po jakimś czasie również starci „blask” i już nie będą mogli się przyjaźnić.

2. Romantyczny projekt
Tsuda od zawsze patrzy na Takusagę, ale kiedy ich oczy się spotykają Takusaga patrzy na nią chłodnym wzrokiem. Patrzy tylko na niego, ponieważ pamięta dzień, w którym upuściła torbę, a on jej pomógł. Była pewna, że Takusaga jest tym chłopakiem, ale co jesli się pomyliła…?

3. Więc naprawdę mogę być sobą -długi sen-
Hikaru budzi się jak co dzień i ma wrażenie, że dzień będzie długi jak sen. Tego samego dnia spotyka fryzjera, Mashimę Eiji’ego, który prosi ją, aby została jego modelką. Przyjaciele ostrzegają ją, żeby nie zbliżyła się zbytnio do chłopaka, ponieważ jest znany z tego, że zawsze „bawi się” dziewczynami. Jednak Hikaru już zdążyła się w nim zakochać. Jeśli mu to wyzna weźmie to na poważnie czy potraktuje ją jak inne dziewczyny?

One-shot, Romans, Szkolne życie, Shoujo

Momoiro Tengu

Tengu o skrzydłach w brzoskwiniowym kolorze nagle pojawia się przed zmartwionym licealistą, Kotetsu. Tengu – Momo, mówi, że zawsze czuwał nad Kotetsu w celu odpłacenia się za przysługę, jaką otrzymał od jego przodka. Jaki będzie początek ich wspólnego, dziwnego życia?

Komedia, Dramat, Romans, Shounen-Ai, Nadprzyrodzone moce

Ookami Shoujo to Kuro Ouji

Erika, by przypodobać się nowo poznanym koleżankom, chwali się swoim cudownym chłopakiem (którego oczywiście nie posiada) pokazując zdjęcie anonimowego kolesia. Szybko okazuje się, że chodzą do tej samej szkoły. By kłamstwo się nie wydało, dziewczyna zawiera umowę ze swoim „chłopakiem”, Satą Kyouya. Od tej pory mają udawać parę. Wychodzi jednak na jaw, że uwielbiany przez płeć piękną książę jest wrednym manipulatorem, który postanawia szantażować Erikę i uczynić ją swym… psem.

Komedia, Romans, Szkolne życie, Shoujo

Oyaji Hiroimashita

Zmęczony po całym dniu pracy, rozwodnik (z dziećmi?!) Saeki Ryouji, został przygarnięty przez niezwykle bogatego licealistę, Mibu Ryuunosuke, po tym, jak zemdlał na ulicy. Kiedy się obudził i zauważył, że znajduje się w luksusowej rezydencji, został pocałowany przez Mibu, który powiedział „Kocham cię”…!! W tym samym czasie, poczucie obowiązku upartego lokaja natrafia na przekonującego licealistę z wyższą pozycją. Nasuwa się pytanie, „Lubisz lokajów?”

Komedia, Yaoi

Penguin Prince

Zbiór pięciu one-shotów, pierwszy z nich został przetłumaczony przez grupę Jigoku no Hana.

2. Tysiącletnia pieśń miłosna
Chłopak entuzjastyczny, do wszystkiego podchodzi z zapałem, dziewczyna, która zdobyła najwyższe wyniki w historii. Oboje zostają wybrani na przedstawicieli klasy. Ona, oczywiście się w nim podkochuje i kiedy myśli, że w końcu udało jej się pozbyć tych uczuć… Japonii.

3. Czas na parzenie herbaty
O dziewczynie, która musi stać się bardziej dziewczęca, tak jak jej siostra, poprzez nauczenie się sztuki parzenia herbaty. Okazuje się, że ma ją uczyć chłopak, który jest największym przestępcą w jej szkole.

4. Herbata, kwiaty i Ty
Kontynuacja poprzedniej historii.

5. Jak znajdę czterolistną kończynę?
Zawsze mówiono mu, że gra na pianinie bez duszy. On gra bardzo dobrze, ale… pewnego dnia spotyka dziewczynę i zdradza jej sekret…

Komedia, One shot, Romans, Życie szkolne, Shoujo

Rutta to Kodama

Ruizaki Takao ma nowego współlokatora: przeniesionego ucznia, Miyagiego Kodamę. Ruizaki to łobuz, który ciągle wplątuje się w jakieś bójki, ale przy Kodamie staje się łagodniejszy. W końcu ta dwójka staje się przyjaciółmi, aż do dnia, w którym Rutta niespodziewanie wyznaje, że zakochał się w Kodamie…

Romans, Okruchy życia, Szkolne życie, Yaoi

Sad Love Song

Jako dziecko Joon-young był wyśmiewany, ponieważ jego matka prowadziła bar dla Amerykanów. Kiedy spotyka Hae-in zakochuje się w niej i obiecuje ją chronić. Jednak Hae-in i jej matka uciekają pewnej nocy, a Joon-young zostaje ze swoją obietnicą. Hae-in spotyka Gun-woo, bogatego syna CEO. I tak tworzy się niezwykły miłosny trójkąt…

Dramat, Romans, Shoujo, Tragedia

Sayonara Midori-chan

20 letnia Yuko wiedzie nudne życie, nie potrafiąc zdecydować co robić z pracą asystentki i swym chłopakiem, Yutaką. Jest zdeterminowana by nadać życiu nowy rytm, dlatego też zgadza się na propozycję Yutaki i towarzyszy mu nocami w pracy, jako hostessa w barze. Sprowadza to jednak na nią więcej problemów niż korzyści, a nawet stawia w trudnych, czasami niebezpiecznych sytuacjach. Do tego wszystkiego nie udaje się jej zbliżyć do Yutaki, wciąż równie obojętnego co zawsze. Mimo jego wykrętów Yuko trwa w tej jałowej relacji. Czy oprzytomnieje nim będzie za późno? Jak bardzo się pogrąży?

Dramat, Josei, Okruchy życia

Soryanaize Darling

Maiko jest pierwszakiem … po raz drugi, z powodu wypadku, po którym długo wracała do zdrowia. Ten rok jest jednak inny nie tylko tego z powodu. Maiko ciągle dręczą erotyczne sny o nieznajomym mężczyźnie. Okazuje się, że jest to Nagase, nowy profesor literatury na jej uczelni, a spotkanie go przewraca jej życie do góry nogami, i doprowadza do ciągu niezwykłych wydarzeń …

Dramat, Jousei, Komedia, Romans

Sprout

Przyjaciółki Miku Ikenouchi wiedzą, że życie to nie bajka. Wydaje się jednak, że niektórym szczęści się w nim bardziej niż innym. Miku ma chłopaka i jej życie miłosne powoli nabiera rumieńców. Mimo iż Ikenouchi posiada wszystko, o czym mogłaby marzyć każda nastolatka, oczekuje od życia czegoś więcej. Niebawem jednak nastąpią zmiany, które przewrócą jej świat do góry nogami. Ojciec porzuci pracę i wraz z matką stworzy z domu rodzinnego internat dla uczniów i studentów. Nowi współlokatorzy zakłócą domowe zacisze. W szczególności jeden z nich – Souhei, który wywoła w sercu Miku prawdziwy zamęt.

Dramat, Okruchy życia, Romans, Shoujo, Szkolne życie

Sword Art Online

Jedynym sposobem na ucieczkę jest przejście gry. Przegrana oznacza śmierć. Tysiące ludzi, który zalogowali się do gry „Sword Art Online” zostali zmuszeni do niebezpiecznej gry o własne życie. Kirito, bohater tej opowieści zaakceptował prawdę o tym nowym świecie i wsławił się jako samotny gracz. Przez dwa lata samotnie walczył o osiągnięcie najwyższego piętra zamku Aincrad i zakończenie gry. Wszystko się zmieniło po tym jak dołączył do drużyny pewnej wojowniczki, Asuny…

Akcja, Fantasy, Przygodowy, Romans, Shounen, Sci-fi

Taiyou no Uta

Szesnastoletnia Kaoru, która nie może być narażana na kontakt z promieniami słonecznymi z powodu jej choroby spędza dnie na śnie lub oglądaniu pewnego chłopaka zza okna. Jednak nocami wychodzi i śpiewa ze swoją gitarą w ręku. Marzy o miłości, która nie może się spełnić, ponieważ ich czas się nie spotyka lub tak myślała…

Dramat, Romans, Tragedia, Szkolne życie

The Snow Queen

Był sobie mężczyzna znany ze swojej inteligencji… I była sobie stojąca u progu śmierci kobieta mająca wszystko. Ich serca były tak lodowate, że nic nie było w stanie ich roztopić. A może jakiś płomień byłby w stanie je rozgrzać?… Miłość…? Jeżeli tak, czy nie brzmi to absurdalnie?

Romans, Dramat, Shoujo, Tragedia

Tonari no Atashi

Nina i Kyousuke są bliskimi sąsiadami. Nina wciąż uczęszcza do gimnazjum, jednak nadchodzi przełomowy dla niej moment – musi zdecydować się w jakiej placówce chce kontynuować naukę. Jedynym wyborem szkoły, jaki bierze pod uwagę, jest liceum Minami, do którego od roku uczęszcza Kyousuke. Oczywistym jest, że powodem tej decyzji jest jej głęboko skrywane uczucie do sąsiada. Liczy na to, iż dzięki temu będzie mogła zbliżyć się do Kyousuke. Jednak dziewczyna nie może przewidzieć lawiny zdarzeń, która właśnie ma wtargnąć z całą mocą w jej sielskie dotąd życie. Czy Nina poradzi sobie z przeciwnościami losu?

JOINT Z MANEKI-NEKO

Romans, Dramat, Szkolne życie, Shoujo

Yami no Koe

Historia I – dziewczyna po rozstaniu ze swoim chłopakiem postanawia schudnąć, by do niej wrócił. Wpada w anoreksję i poznaje chłopaka, który mówi jej, że nie będzie jeść, póki ona nie zacznie. Ale dlaczego tak szybko schudł zaraz po poznaniu się z nią?

Historia II – chłopiec, który nigdy się nie śmieje idzie wraz z znajomym na pokaz komedii. Po występie dobrego duetu komediowego następuje występ „Zmierzchu Spokojnego Spokoju”, który jest nudny i ma kiepskie żarty. Ale jak to możliwe, że mimo bezsensownych i głupich żartów potrafią doprowadzić widownię do szaleńczego śmiechu?

Dramat, Horror, Josei, Tajemnica, Psychologiczny, Nadprzyrodzone moce, Tragedia

Yuru Koi

Suzu rzuca swoją pracę i po sześciu latach wraca do rodzinnego miasteczka. W drodze powrotnej wpada w dziurę i zostaje uratowana przez Sou, faceta, który ją wykopał. Jej pierwsze wrażenie o nim było straszne, jednak Suzu zacznie być przyciągana przez tego faceta…

Jousei, Romans, Okruchy życia

Zettai Heiwa Daisakusen

Długotrwała wojna pomiędzy Północnym a Południowym Królestwem jest nie do zniesienia. Dlatego Północny Książę Johanne i Południowa Księżniczka Eude decydują się oznajmić wszystkim, że się kochają, ponieważ ich małżeństwo może zakończyć wojnę. Ale prawda jest taka, że w ogóle nie mogą się dogadać! Czy mogą udowodnić, że przeciwieństwa się przyciągają?

Akcja, Komedia, Dramat, Romas, Shoujo

Zetsuai 1989

Pewnego wieczoru Izumi Takuto, wracając do domu, znalazł na ulicy pijanego chłopaka. Młodzieniec okazał się być sławnym pop-idolem Kojim Nanjo. Od tamtej chwili Koji zainteresował się Takuto… Z czasem zainteresowanie przemieniło się w coś głębszego… W uczucie, które może być znane jako „desperacka miłość”. Jak bardzo jedno spotkanie… jedna osoba, może zmienić nasze życie? Jak mocno można kochać? Czy istnieje odpowiedź? (Opis od Kum-chan Project)

Dramat, Psychologiczny, Sportowy, Tragedia, Yaoi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wpisz odpowiednią liczbę, aby dodać komentarz ;) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.