Himikoi

Himikoi

HISTORIA 1: Sekretna miłość

Co zrobić, jeśli przed ukończeniem liceum, zostaje ujawniona Twoja największa tajemnica? Mako pomaga sprostać uczuciom Yoshiego, w którym jest zadurzona. Rozpoczynają tajną grę w ich sekretnym miejscu. Jaki będzie wynik jej miłości, w ostatnim dniu szkoły?

HISTORIA 2: Podczas burzowej nocy

Po straceniu telefonu, Nao ma nadzieję, że znajdzie się osoba, która będzie na tyle miła, aby go zwrócić. Ku jej zdziwieniu, znalazł go chłopak, który pracuje w sklepie wideo, w pobliżu jej domu. Zbyt nieśmiała, postanawia komunikować się z nim tylko za pomocą telefonu.

HISTORIA 3: Most Szklanych Koralików

Według starej legendy, jeśli wyciągniesz szklany koralik z Mostu Szklanych Koralików, Twoja miłość się spełni. To jest to, co Niina stara się zrobić w trakcie trwania mroźnej zimy. Każda noc zmierza ku ciągłym wydostaniu koralika, aby jej stary kolega z gimnazjum mógł dostrzec jej uczucia. Nie obiecując kolejnego spotkania, ale nadal widząc się każdej nocy, przez Most Szklanych Koralików. Czy życzenie Niiny się spełni?

HISTORIA 4: Sny czerwonego żółwia

Riku przeżywa jednostronną miłość zakochując się w senseiu, który jest bardzo egocentryczny i który nawet nie stara się zwrócić uwagi na innych. Krótki czas, który pozwolił jej na zobaczenie żółwia senseia sprawił, że poczuła się niego troszkę bliżej, jednak pustka senseia nie może być wypełniona przez nikogo. Mimo wszystko chciałaby odnaleźć szczęście ukochanej osoby, nawet jeśli wie, że nigdy nie będzie tą jedyną…

HISTORIA 5: Idealny dzień na piknik

Rozbita rodzina może znaleźć tylko komfort w rodzinie, która przeżywała te same problemy. Lata mijają, a ludzie się starzeją. Niektóre dzieci wyrastają na mądrzejszych dorosłych, a niektóre na młodych dorosłych, młodzież coraz bardziej zainteresowana jest miłością i uczuciami. Ich nerwowość i nieporadność może doprowadzić do sytuacji, których będą żałować, tego, co zrobili. Czy miłość i uczucia są silniejsze od więzi rodzinnych?

HISTORIA 6: Sekretna kryjówka tych dwojga

Dzięki jej nieustannym niepowodzeniom, Chi zawsze spędza dni na własną rękę. Jej jedyna pociechą jest tajemna kryjówka z dzieciństwa, w której jej uprzejmy i ochronny Nii-chan mieszkał, pozostawił ją z kluczem i obietnicą. Czy ta osoba na pewno wróci? Kiedy to zrobi i co ulegnie zmianie dla Chi?

WSPÓŁPRACA Z GRUPĄ CANDY SCANS

Autor: Robiko
Gatunek: Romans, Szkolne życie, Shoujo, Okruchy życia
Tytuł alternatywny: ひみこい
Tytuł polski: Sekretna miłość
Rok wydania: 2008

TOM 1

ROZDZIAŁ 1 współpraca z Candy Scans
ROZDZIAŁ 2 współpraca z Candy Scans
ROZDZIAŁ 3 współpraca z Candy Scans
ROZDZIAŁ 3.5 współpraca z Candy Scans

TOM 2

ROZDZIAŁ 4 współpraca z Candy Scans
ROZDZIAŁ 5 współpraca z Candy Scans
ROZDZIAŁ 5.5 współpraca z Candy Scans

2 Odpowiedzi

  1. anonimek says:

    Na serio uwielbiam tę mangę, i wręcz skaczę z radości na widok nowych rozdziałów. Uwielbiam was :-*

    • Kaede says:

      To może cię ucieszy fakt, że kolejnego rozdziału Ava-chan zrobiła już 40 stron i pewnie skończy na aktualkę w przyszłą sobotę 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wpisz odpowiednią liczbę, aby dodać komentarz ;) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.