Mascara Blues

Mascara Blues

1. Blues Mascara

Mugino zakochuje się w każdym chłopaku, który „błyszczy” w jej oczach. Jednak po pierwszym spotkaniu każdy traci swój „blask”. Mugino zwraca się z tym problemem do swojego przyjaciela Shuuyi. Dziewczyna uważa, że on także ma ten „blask”, jednak nie chce się z nim umówć, ponieważ boi się, że on po jakimś czasie również starci „blask” i już nie będą mogli się przyjaźnić.

2. Romantyczny projekt

Tsuda od zawsze patrzy na Takusagę, ale kiedy ich oczy się spotykają Takusaga patrzy na nią chłodnym wzrokiem. Patrzy tylko na niego, ponieważ pamięta dzień, w którym upuściła torbę, a on jej pomógł. Była pewna, że Takusaga jest tym chłopakiem, ale co jesli się pomyliła…?

3. Więc naprawdę mogę być sobą -długi sen-

Hikaru budzi się jak co dzień i ma wrażenie, że dzień będzie długi jak sen. Tego samego dnia spotyka fryzjera, Mashimę Eiji’ego, który prosi ją, aby została jego modelką. Przyjaciele ostrzegają ją, żeby nie zbliżyła się zbytnio do chłopaka, ponieważ jest znany z tego, że zawsze „bawi się” dziewczynami. Jednak Hikaru już zdążyła się w nim zakochać. Jeśli mu to wyzna weźmie to na poważnie czy potraktuje ją jak inne dziewczyny?

 

Autor: Sakisaka Io
Gatunek: One shot, Romans, Szkolne życie, Shoujo
Tytuł alternatywny: マスカラブルース
Tytuł polski:
Rok wydania: 2007

CZYTAJ ONLINE

Okładka tomu

TOM 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wpisz odpowiednią liczbę, aby dodać komentarz ;) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.